Przed meczem z ŁKS-em Łomża

Jesień zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli a dziś są już poza strefą spadkową. Nasz sobotni rywal ŁKS Łomża zimą solidnie się wzmocnił i pewnym krokiem zmierza w kierunku utrzymania w lidze. My nie raz pokazaliśmy, że na Stadionie Gminnym w Wikielcu jesteśmy mocni, więc zapowiadają się naprawdę ciekawe zawody. Początek o godz. 14:00.

W przerwie zimowej w Łomżyńskim Klubie Sportowym doszło do sporego przemeblowania. Drużynę przejął trener Marcin Płuska, a zespół wzmocniono wieloma wartościowymi zawodnikami, którzy od początku rundy wiosennej stanowią o sile zespołu.

Bramki ŁKS-u Łomża strzeże sprowadzony z Olimpii Grudziądz Adrian Olszewski. Z tego samego klubu dołączył też ofensywny pomocnik Patryk Winsztal. Dobrym transferem z Podhala Nowy Targ okazał się też 27-letni Hubert Antkowiak - napastnik ma w tym roku na koncie komplet rozegranych minut i dwie zdobyte bramki.

ŁKS solidnie wzmocnił też obronę. Do linii defensywy dołączyli doświadczony Kamil Wenger (ostatnio Hutnik Kraków) oraz zdolny 19-letni Miłosz Skowronek z Kotwicy Kołobrzeg. Do tego dodajmy dwóch doświadczonych pomocników Filipa Kamińskiego (26 lat, Podhale Nowy Targ) oraz Bartłomieja Olszewskiego (28 lat, Karpaty Krosno) i możemy mówić o prawdziwej rewolucji kadrowej.

Tak duże zmiany kadrowe często potrzebują czasu, żeby zespół się zgrał i wszystko „zatrybiło”, jednak w przypadku ekipy z Łomży można stwierdzić, że to już działa. Łomżanie w czterech meczach zdobyli 8 punktów i już znajdują się nad strefą spadkową - a przypomnijmy, że jesień kończyli na ostatnim miejscu w tabeli.

Mecz 23. kolejki III ligi gr. I GKS Wikielec - ŁKS Łomża zaplanowany został na sobotę 30 marca o godz. 14:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. Zawody poprowadzi trójka sędziowska: Wojciech Płókarz (sędzia główny), Krzysztof Świgoń (sędzia asystent nr 1), Piotr Lamentowicz (sędzia asystent nr 2).