Przed meczem z Legionovią Legionowo

W sobotę wreszcie rozpoczynamy walkę o kolejne punkty w III lidze. Na początek wyjazd do Legionovii Legionowo. Mecz rozpoczyna się o godz. 14:00, a dziesięć minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego startuje darmowa transmisja na żywo. Link do relacji live w artykule.

Legionovia Legionowo to ubiegłoroczny spadkowicz z II ligi. W aktualnym sezonie III ligi zespół Michała Pirosa radzi sobie bardzo dobrze. Z dorobkiem 33 punktów zajmuje obecnie wysokie 5. miejsce w tabeli i ma bardzo duże szanse na pozostanie w TOP 8 (grupa mistrzowska walcząca o awans). Najlepszymi strzelcami zespołu są Andrzej Trubeha (8 goli) i Patryk Koziara (5). Warto dodać, że zimą do Legionovii trafił doświadczony 34-letni napastnik Dariusz Zjawiński, który ma w CV mistrzostwo Polski z Legią Warszawa czy Puchar Polski z Arką Gdynia. Tydzień temu w zaległym meczu z Jagiellonią II Białystok (zwycięstwo 2:1) już wpisał się na listę strzelców.

GKS Wikielec z kolei zaczyna rozgrywki z 14. miejsca w tabeli, choć miniony rok kończył dwa „oczka” wyżej. Drużynę trenera Wojciecha Tarnowskiego wyprzedziły jednak wspomniana Jagiellonia oraz Błonianka Błonie, które zdobyły punkty w zaległych meczach rozegranych w marcu.

NA ŻYWO: Relacja live Legionovia Legionowo - GKS Wikielec (sobota, 13 marca, godz. 14:00)

Fot. MSFOTO Mariusz Sokalski

Pozostałe mecze 19. Kolejki III ligi grupy 1:

Sobota, 13 marca 2021

12:00 Huragan Morąg - Unia Skierniewice