Przed meczem z KS Kutno

Przed meczem z KS Kutno

Przed drużyną GKS-u Wikielec kolejny ligowy mecz na własnym terenie. Tym razem zespół trenera Wojciecha Tarnowskiego podejmie KS Kutno - beniaminka III ligi, istniejącego na piłkarskiej mapie Polski od 6 lat. Początek spotkania w sobotę 19 września o godz. 13:00.

Sobotni rywal Gieksy jest aktualnie najwyżej sklasyfikowanym beniaminkiem III ligi. Z dorobkiem 11 punktów zajmuje 7. miejsce w tabeli. Na koncie ma trzy zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę. W dotychczasowych 6 kolejkach KS Kutno grał na wyjazdach tylko dwa razy – zremisował 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i uległ 0:1 rezerwom Jagiellonii Białystok. U siebie z kolei zanotował trzy zwycięstwa i jeden remis.

Tymczasem GKS zdecydowanie lepiej radzi sobie przed własną publicznością, niż na wyjazdach. U siebie zdobył wszystkie 7 punktów, a w każdym z trzech domowych meczów zdobył minimum 3 bramki.

Najlepsi strzelcy obu drużyn mają po 22 lata. W Kutnie na prowadzeniu jest Adrian Marcioch, który zdobył trzy gole (w dwóch pierwszych kolejkach). Z kolei w GKS-ie najczęściej trafia Michał Bartkowski (4 gole w czterech pierwszych kolejkach).

Pojedynek beniaminków III ligi GKS Wikielec - KS Kutno rozpocznie się w sobotę 19 września o godz. 13:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. Jeśli warunki techniczne pozwolą, na kanale WikielecTV przeprowadzimy transmisję na żywo z tego meczu.

zdjęcie: Panorama Kutna

Zobacz także: