Przed meczem z GKS-em Bełchatów

W najbliższą sobotę o godz. 17:00 zagramy na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Na terenie czołowej drużyny III ligi o punkty na pewno nie będzie, ale nie zamierzamy składać broni. Przed nami ostatni miesiąc ligowych zmagań, podczas którego postaramy się dać z siebie wszystko. Trzymajcie za nas kciuki.

Marki GKS-u Bełchatów nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wicemistrz Polski sprzed niemal dwóch dekad i dwukrotny finalista Pucharu Polski kibicom piłki nożnej na pewno jest dobrze znany. Dziś Brunatni odbudowują się po gorszym okresie swojej historii i konsekwentnie zmierzają w kierunku profesjonalnej piłki.

Mimo wysokiej pozycji w tabeli kibice Brunatnych raczej nie mogą być w pełni zadowoleni z występów swojej drużyny. W 2024 roku zespół z Bełchatowa zdobył tylko 10 punktów w dziesięciu meczach, a ostatnie słabe wyniki notowane w kwietniu skutkowały zmianą trenera: 29 kwietnia Brunatnych przejął znany piłkarz, który przez wiele lat grał w Bełchatowie - Patryk Rachwał. W przeszłości był już zresztą trenerem tego klubu. Zespół przejął teraz od Bogdana Jóźwiaka.

Mecz GKS Bełchatów  - GKS Wikielec odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Wrocławia: Krzysztof Robert (sędzia główny), Damian Dumycz (sędzia asystent nr 1), Tomasz Pondel (sędzia asystent nr 2).

Jesienią w Wikielcu meczu obu drużyn zakończył się bezbramkowym remisem.