Przed meczem Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec [TRANSMISJA LIVE]

Przed meczem Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec [TRANSMISJA LIVE]

Już w najbliższą sobotę, po raz pierwszy w roli przyszłego III-ligowca, zagramy o IV-ligowe punkty. Tym razem jedziemy do Olsztynka, by powalczyć z broniącą się przed spadkiem Olimpią. Zadanie może być trudne głównie z dwóch powodów: rywale bardzo potrzebują punktów, a w naszych szeregach niewykluczone są eksperymenty w składzie, bo przecież główny cel (awans) już osiągnęliśmy. Gospodarze planują przeprowadzić na swoim kanale na Youtube (Olimpia Olsztynek TV) relację na żywo z tego meczu.

Olimpia Olsztynek

Nasi rywale obecnie zajmują trzecie od końca (14.) miejsce w tabeli. Gdyby dziś zakończył się piłkarski sezon, ekipa trenera Michała Kraszewskiego nie utrzymałaby się w forBET IV lidze. Wszystko dlatego, że na miejscu spadkowym w „naszej” III lidze gr. I jest aktualnie Sokół Ostróda, z kolejne miejsce w gronie IV-ligowców zarezerwowane jest także dla mistrzów I i II grupy Klasy okręgowej oraz dla rezerw Stomilu Olsztyn. Na ten moment spadki z forBET IV ligi wyglądają następująco:

BARAŻE O UTRZYMANIE [miejsce w tabeli po 26. kolejkach, drużyna]

  1. DKS Dobre Miasto
  2. Motor Lubawa

SPADEK

  1. Olimpia Olsztynek
  2. Huragan Morąg
  3. Pisa Barczewo

 

GKS Wikielec

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli trener Damian Jarzembowski pozwoli sobie w tym meczu na eksperymenty w składzie. Awans do III ligi jest zapewniony, więc szkoleniowiec ma idealne warunki, by sprawdzić zawodników, którzy dotychczas nie mieli okazji przebywać na murawie w dłuższym wymiarze. Czy to może przełożyć się na gorszą niż dotychczas dyspozycję drużyny? Czas pokaże.

Mecz 27. kolejki forBET IV ligi Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec rozpocznie się w sobotę 27 marca o godz. 17:00. Relacji wideo na żywo szukajcie na kanale Olimpia Olsztynek TV na Youtube [kliknij].

Skład sędziowski: Błażej Głowacki (sędzia główny), Michał Chmarycz (sędzia asystent nr 1), Jakub Andruszkiewicz (sędzia asystent nr 2).

Zobacz także: