Przed meczem Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec [LIVE]

W sobotę jedziemy do Białegostoku grać o punkty z rezerwami Jagiellonii będącej naszym bezpośrednim sąsiadem w ligowej tabeli. Mecz rozpoczniemy w samo południe w Ośrodku Szkoleniowym Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej 4. Na kanale JagaTV na YouTube zostanie przeprowadzona transmisja LIVE z tego spotkania. Link publikujemy w artykule.

Będzie to nasz szósty oficjalny pojedynek z Jagiellonią II Białystok. Dotychczas zanotowaliśmy 1 zwycięstwo, remi oraz 3 porażki, a wszystkie mecze zostały rozegrane na poziomie III ligi. Ogólny bilans bramkowy tych spotkań wynosi 4:11 na korzyść naszych rywali.

Jedyne zwycięstwo z Jagą osiągnęliśmy jesienią sezonu 2021/22. W Białymstoku wygraliśmy wtedy 1:0 a bramkę zdobył dla nas Michał Jankowski skutecznie wykorzystując rzut karny. Rok wcześniej zremisowaliśmy w Wikielcu z Jagą 2:2. Wówczas również na listę strzelców wpisał się Jankowski (gol także z karnego), a drugie trafienie dołożył Mateusz Jajkowski.

W obecnym sezonie, po dziesięciu seriach spotkań, rezerwy Jagiellonii zajmują 11. pozycję w tabeli i są tuż pod Gieksą. Ekipa trenera Adriana Żurańskiego zdobyła 11 punktów, na które składają się dwa zwycięstwa, pięć remisów i trzy porażki.

Mecz 11. kolejki III ligi gr. I Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec zostanie rozegrany w sobotę 7 października o godz. 12:00 w Ośrodku Szkoleniowym przy ul. Elewatorskiej 4 w Białymstoku. Spotkanie poprowadzą: Karol Wójcik (sędzia główny), Jarosław Machowski (sędzia asystent nr 1), Jan Zwierz (sędzia asystent nr 2).

Mecz Jaga II - GKS będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Transmisja LIVE zostanie przeprowadzona na kanale JagaTV na YouTube. Kliknij w link i oglądaj!