Przed meczem GKS Wikielec - Mamry Giżycko

Przed meczem GKS Wikielec - Mamry Giżycko

W tym sezonie strzelamy średnio trzy bramki na mecz i tylko w jednym spotkaniu na 25 dotychczas rozegranych nie zdołaliśmy pokonać bramkarza rywali. Mowa o drużynie Mamr Giżycko, z którą zmierzymy się już w sobotę. O godz. 17 wychodzimy na murawę nie tylko zwyciężyć i przypieczętować awans do III ligi, ale również by poprawić wspomniane statystyki. Bądźcie tego dnia z nami, liczymy na Wasze wsparcie!

Mamry Giżycko

Nasz sobotni rywal, podobnie jak my i Znicz Biała Piska, jest spadkowiczem z III ligi z minionego sezonu. Przed rozpoczęciem aktualnych rozgrywek forBET IV ligi stawiany był w gronie faworytów do awansu, ale dziś już wiadomo, że tego celu nie osiągnie.

Drużyna trenera Marka Radzewicza zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli i traci do nas 20 punktów. W dotychczas rozegranych meczach zanotowała 14 zwycięstw, 2 remisy i 9 porażek. Na wyjazdach nasi rywale są bezkompromisowi - albo wygrywają (6 razy) albo przegrywają (5). Z kompletem punktów Mamry wracały z Iławy (2:1), Mrągowa (3:0), Kętrzyna (2:0), Barczewa (1:0), Lubawy (2:1) i Białej Piskiej (3:1). Najlepszym strzelcem zespołu jest Paweł Drażba z 14 trafieniami na koncie.

GKS Wikielec

Nasza sytuacja w lidze jest Kibicom doskonale znana. Abyśmy już w sobotę cieszyli się z awansu do III ligi, musi zostać spełniony jeden z dwóch poniższych wariantów:

  1. Jeśli Polonia Lidzbark Warmiński WYGRA z Jeziorakiem Iława, my musimy minimum ZREMISOWAĆ z Mamrami.
  2. Jeśli Polonia Lidzbark Warmiński NIE WYGRA z Jeziorakiem, wynik naszego meczu nie będzie miał znaczenia, mamy awans nawet w przypadku porażki z Mamrami.

Mecz 26. kolejki forBET IV ligi GKS Wikielec - Mamry Giżycko zostanie rozegrany w sobotę 20 maja o godz. 17:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. Gorąco zapraszamy Kibiców na to spotkanie, bądźcie z nami, wspierajcie nas i wspólnie świętujmy nasz trzeci w historii klubu awans do III ligi.

 

Zobacz także: