Przed meczem GKS Wikielec - KS Wasilków

Przed meczem GKS Wikielec - KS Wasilków

W sobotę 8 sierpnia o godz. 14 zainaugurujemy nasz trzeci w historii sezon w III lidze. Dwa poprzednie podejścia zakończyły się spadkiem, ale wierzymy, że tym razem będzie zupełnie inaczej. Na start czeka nas pojedynek z KS Wasilków. Mamy świadomość, że w tej lidze nie ma słabych przeciwników, dlatego w kadrze jest pełna mobilizacja i skupienie.

KS Wasilków reprezentuje Podlasie. W minionym, zakończonym przedwcześnie sezonie, nasz rywal zajął ostatnie miejsce w tabeli III ligi. Ostatecznie utrzymał się w lidze z powodu koronawirusowych zawirowań.

W 19 rozegranych przed pandemią meczach Wasilków zdobył 9 punktów – 2 zwycięstwa, 3 remisy i 14 porażek. Bilans bramkowy 12-44. Co ciekawe, drużyna częściej punktowała na wyjazdach – zwyciężyła w Warszawie z Polonią 2:1 oraz w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią 3:1. Przywiozła też punkt z Grodziska Mazowieckiego (1:1), a dwa pozostałe „oczka” zdobyła na własnym terenie – 0:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki i Concordią Elbląg.

Wyniki sparingów KS Wasilków:

- Olimpia Zambrów 1:2

- ŁKS 1926 Łomża 5:0

- Tur Bielsk Podlaski 1:3

- Jagiellonia Białystok (juniorzy) 1:1

- Olimpia Zambrów 1:3

- Jagiellonia II Białystok 0:5

Trenerem zespołu z Wasilkowa jest Kamil Stanisławski.

Początek meczu w sobotę 8 sierpnia o godz. 14 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. Bilet wstępu kosztuje 10 zł, kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Karnety na rundę jesienną (11 meczów) w cenie 80 zł dostępne w dniu meczu lub w Auto-Serwis SADEK w Wikielcu.

Zobacz także: