Przechodzimy do III rundy WPP

W środę rozegraliśmy mecz II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski podejmując na wyjeździe LZS Frednowy. Wygraliśmy 6:0 i przechodzimy do III rundy.

LZS Frednowy - GKS Wikielec 0:6 (0:2)
0:1 Sergio Carbajal, 0:2 Żarejko, 0:3 Bartkowski, 0:4 Bartkowski, 0:5 Rytelewski, 0:6 Bartkowski.

GKS Wikielec: Lewicki- Korzeniewski, Kacperek, M. Jajkowski, Sz. Jajkowski, Rosolinski, Sergio Carbajal, Żarejko, Żukowski, Rytelewski, Masiak.
Na zmiany wchodzili: Jońca, Otręba, Szypulski, Jankowski, Bartkowski, Święty.

W pierwszej połowie poważnej kontuzji nabawił się Szymon Jajkowski. Czekamy jaka będzie diagnoza lekarza. Trzymaj się Szymon.

Sędziowie: M. Kochanowski (sędzia główny), J. Makowski (asystent nr 1), E. Perzanowski (asystent nr 2)- WMZPN

Jeszcze dziś będzie dostępna krótka wypowiedź po meczu z LZS Frednowy trenera Łukasza Suchockiego.

W ramach 5 kolejki zagramy u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Mecz odbędzie się 28 sierpnia (sobota) o godz. 14:00.

Autor zdjęcia: Karol Synowiec