Pożegnanie kierownika drużyny Bogdana Nerowskiego. DZIĘKUJEMY KIERO!

Pan Bogdan Nerowski, nasz kierownik drużyny, zdecydował się odejść na emeryturę i w meczu z Concordią Elbląg po raz ostatni zasiadł na ławce rezerwowych. Kiero dziękujemy za wszystko, życzymy Ci dużo zdrowia i udanego odpoczynku! Zapraszamy do obejrzenia filmu z pożegnania Kiera, a na naszym Instagramie mamy dla Was porcję zdjęć z tego wydarzenia.

Bogdan Nerowski urodził się 7 lipca 1947 roku. Kierownikiem pierwszej drużyny GKS-u Wikielec nieprzerwanie był od lipca 2018 roku. Wtedy, wraz z prezesem Krzysztofem Bączkiem, dołączy do klubu z Unii Susz. W przeszłości przez wiele lat był kierownikiem drużyny w Jezioraku Iława. Łącznie w klubach piłkarskich spędził 25 lat.

Pan Bogdan zdecydował się odejść na emeryturę i wreszcie odpocząć. Przed meczem z Concordią pożegnał się z drużyną oraz został pożegnany przez całą społeczność Gieksy. Poniżej mamy dla Was film z tego wydarzenia, a na Instagramie @gkswikielec publikujemy porcję zdjęć.