Polonia Lidzbark Warmiński pokonana w Wikielcu [GALERIA]

W hicie kolejki pokonujemy na własnym terenie Polonię Lidzbark Warmiński 3:0.

Początek spotkania to goście mieli przewagę, a my graliśmy dość nerwowo co Polonia próbowała wykorzystać. Najlepszą bo już w 2 minucie miał Piotr Karłowicz jednak jego strzał trafił w poprzeczkę. W 29 minucie akcja Gieksy w pole karne dośrodkowuje Patryk Rosoliński, a tam świetnym technicznym strzałem popisuje się Rafał Kujawa dla którego jest to 2 bramka w sezonie. Przed końcem pierwszej połowy mogliśmy strzelić drugiego gola jednak piłka uderzona przez Rafała Kujawę minimalnie miała bramkę Piotra Gasperowicza.
W 60 minucie wychodzimy z dobrą kontrą znowu Patryk Rosoliński dośrodkowuje w pole karne tam Alan Klimek nie trafia w piłkę i futbolówka trafia pod nogi Arai Kentaro, a ten spokojnie pokonuje bramkarza gości. W 87 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Mateusz Jajkowskiego najlepiej zachował się w polu karnym Hubert Otręba, który strzałem głową ustala wynik na 3:0. Był to pierwszy gol Huberta w lidze.

GKS Wikielec - Polonia Lidzbark Warm. 3:0 (1:0)
1:0 29' Kujawa
2:0 60' Kentaro
3:0 87' Otręba

GKS Wikielec: Rutkowski- Niedbalski (83' Rydel), Kacperek, M.Jajkowski, Preuss, Jackowski (53' Klimek), Malyshkin (77' Sz.Jajkowski), Kentaro, Rosoliński (60' Mulkevich), Otręba, Kujawa (83' Wasiak).
Polonia: Gasperowicz- Świder, Gurov (65' Oleszko), Rodzeński (81' Szczerba), Dziemidowicz (81' Wierzbowski), Bogdański, Maciążek, Dajnowski (65' Żuk), Korzeniewski, Sobolewski(67' Zajączkowski), Karłowicz (72' Bah).

żółte kartki: Malyshkin, Preuss (GKS) - Zajączkowski (Polonia)

Jeszcze dziś do obejrzenia bramki z meczu.