Pokonujemy Motor Lubawa w derbach powiatu [GALERIA]

Pokonujemy Motor Lubawa w derbach powiatu [GALERIA]

W 14 kolejce w pierwszych derbach powiatu iławskiego obecnego sezonu wygrywamy u siebie z Motorem Lubawa 2:0.

Jak wszyscy wiemy mecze derbowe rządzą się swoimi prawami, jednak w tym meczu nasza drużyna była zdecydowanie lepsza. Więcej utrzymywaliśmy się przy piłce jak również mieliśmy kilka świetnych okazji do strzelenia bramki m.in. Kentaro jednak piłka zatrzymała się na linii bramkowej z powodu kałuży, czy też świetny strzał Rafała Kujawy jednak tylko w słupek.

Mecze ten był rozgrywany w trudnych warunkach, ponieważ w nocy nad Wikielcem spadła ulewa, co spowodowało, że boisko było mocno nasiąknięte i ciężkie do gry dla obu drużyn. Był to ostatni mecz rundy jesienne na własnym boisku, a ostatnią 15 kolejkę zagramy na wyjeździe w Iławie z miejscowym Jeziorakiem.

Przed meczem na boisku bocznym został rozegrany charytatywny mecz pod hasłem „Gramy i pomagamy”. Wystąpiły w nim Drużyna Dobrych Serc oraz Drużyna Przyjaciół Wójta. Wszystko dla 12-letniego Kacpra Waszelewskiego.

GKS Wikielec - Motor Lubawa 2:0 (0:0)

1:0 72' Klimek
2:0 85' Kentaro (k)

GKS Wikielec: Rutkowski- Sz.Jajkowski, Kacperek, M.Jajkowski, Preuss (89' Rydel), Żukowski (63' Grzybowski), Jackowski, Mulkevich (70' Wasiak), Rosoliński (63' Klimek), Kentaro, Kujawa (86' Niedbalski).

Motor Lubawa: Olejniczak- Fafiński, Skindel, Zelmański, Goździejewski (82' I.Chyrzyński), Gerka, Nawrocki, Szczepański (49' Szymański), Gajewski (60' Zasuwa), Ewertowski, Kuczyński (74' B.Chyrzyński).

żółte kartki: Kujawa, Grzybowski (GKS) - Skindel, Goździejewski, Nawrocki, Ewertowski (Motor)

Jeszcze dziś będzie można zobaczyć bramki z tego spotkania.

Zobacz także: