Pokonaliśmy drugoligowy Stomil Olsztyn 2:1 (0:0)

W kolejnym zimowym sparingu znów pokazaliśmy się z dobrej strony. I choć popełnialiśmy błędy to z przebiegu całego meczu zasłużenie zwyciężyliśmy z II-ligowym Stomilem Olsztyn 2:1. Dla nas obie bramki zdobył Maddox Sobociński - dla rywali Dawid Retlewski.

Stomil Olsztyn - GKS Wikielec 1:2 (0:0)

Retlewski 67 - Sobociński 48, 65

W 75. minucie Piotr Kacperek nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Mateuszu Szmydtcie. Bramkarz Stomilu obronił.

Kadra GKS-u Wikielec na mecz ze Stomilem: Leszczyński, Rutkowski - Kacperek, Jajkowski, Jackowski, Krasouski, Bojar, Jankowski, Otręba, Szypulski, Rosoliński, Sobotka, Kordykiewicz, Kalisz, Dąbrowski, Licznerski, Kuciński, Szmydt, Sobociński, Kirss.

W sobotnim sparingu trener Damian Jarzembowski miał do dyspozycji całą, 20-osobową kadrę. Za tydzień 17 lutego GKS Wikielec zagra sparing z III-ligowym Zawiszą. Mecz rozpocznie się o godz. 12:00 w Bydgoszczy.