Pokonaliśmy 5:1 chłopaków aspirujących do gry w Stomilu Olsztyn

To był szybki i obfitujący w akcje mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Były dwa rzuty karne, bramki ze stałych fragmentów gry i dużo walki, co jakiś czas kończącej się kartkami. W pierwszej połowie zawodnik rywali dostał nawet czerwoną kartkę, ale nie było potrzeby zdejmowania go z boiska. Ostatecznie pokonaliśmy 5:1 drużynę składającą się z zawodników z ambicjami na grę w I-ligowym Stomilu.

GKS Wikielec – kandydaci do gry w Stomilu 5:1 (4:0)

Jankowski 5 (k), 36, Bartkowski 12 (k), Kacperek 20, Wacławski 69 – ? 47

GKS wystąpił w składzie: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Jankowski, Szypulski, M. Jajkowski, Suchocki, Wójcik, Bartkowski. Zagrali także: Caban, Wodzicki, Sobociński, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, Wacławski, Kucznier, Krajnik, Jurczak, Modrzewski

Kolejny a zarazem ostatni sparing w okresie przygotowawczym GKS Wikielec rozegra 1 sierpnia. Na wyjeździe zmierzy się z III-ligowym rywalem – Huraganem Morąg.