Podział punktów z Sokołem Aleksandrów Łódzki

W środę rozegraliśmy już trzeci mecz tym razem do Wikielca przyjechał Sokół Aleksandrów Łódzki. Ostatecznie remisujemy 2:2, a bramki strzelali dla gości z karnego Bartosiński i Zagórski natomiast dla naszej drużyny Korzeniewski i M. Jajkowski.

Jednym słowem "dreszczowiec" zobaczyliśmy dziś na boisku w Wikielcu. W 2 minucie mogliśmy dobrze rozpocząć spotkanie, jednak sędzie nie dopatrzył się faulu w polu karnym na Szymonie Masiaku. Natomiast w 23 minucie był podyktowany karny dla zespołu Sokoła i wykorzystał go Jakub Bartosiński. Bramkę do szatni z rzutu rożnego strzelił Adrian Korzeniewski. W drugiej połowie większą inicjatywę przejęli goście, czego efektem była bramka Jakuba Zagórskiego. Kilka minut później piękną bramką z rzutu wolnego popisał się Mateusz Jajkowski, bramkarz Sokoła był bezradny i musiał wyjąć piłkę z siatki. 2 minuty potem kolejny rzut karny dla gości po dotknięciu piłki ręką. Tym razem Marcin Wieczerzak wyczuł intencję strzelającego i wybronił bardzo ważną sytuacją, co w konsekwencji dało nam jeden punkt w tym spotkaniu.

GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2 (1:1)
0:1 Bartosiński 23'(k), 1:1 Korzeniewski 45', 1:2 Zagórski 71', M. Jajkowski 75'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Korzeniewski (67' Sz. Jajkowski), Otręba, M. Jajkowski, Jońca, Grzybowski, Błaszak (67' Rosoliński), Szypulski, Jankowski, Święty (58' Bartkowski), Masiak.

Sokół: Polit– Lis, Bartosiński, Woźniczak, Król (75' Pałgan), Dziuba, Przybycień, Dydak (75' Sobociński), Wolinowski (45' Góral), Zagórski, Dubenkov (75' Tazbir).

Żółte kartki: Jakub Dydak, Przemysław Woźniczak, Mateusz Lis (Sokół) - M. Jajkowski (GKS)

Sędziowie: Damian Szczytniewski (sędzia główny), Jarosław Machowski (asystent nr 1), Michał Szymański (asystent nr 2)- Mazowiecki ZPN

W ramach 4 kolejki zagramy na wyjeździe z KS Kutno. Mecz odbędzie się 21 sierpnia (sobota) o godz. 17:00.