Podział punktów w meczu z Wartą Sieradz

Bezbramkowy remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem biorąc pod uwagę, że obie ekipy stworzyły sobie po zaledwie jednej dobrej sytuacji bramkowej. Zawodnicy Warty trafili w poprzeczkę, my z kolei nie wykorzystaliśmy stuprocentowej okazji w doliczonym czasie gry. Dopisujemy sobie jeden punkt i choć pewien niedosyt jest, to powinniśmy ten wynik szanować.

GKS Wikielec - Warta Sieradz 0:0

Żółte kartki: Sobotka, Szmydt, Szypulski - Koreeda, Kręcichwost

Żółtą kartką ukarany został także Damian Jarzembowski, trener GKS-u Wikielec.

GKS Wikielec: Leszczyński, Jackowski, Kacperek, Krasouski, Szmydt, Szypulski, Otręba, Kuciński (77 Filipczyk), Kondracki (85 Dąbrowski), Kordykiewicz (46 Rosoliński), Sobotka (57 Kirss)

Warta: Miazek, Adamiak, Koncewicz-Żyłka, Czyżewski (66 Jachno), Lis, Ślesicki, Pietrzak, Koreeda (62 Oyedele), Maćczak, Piela, Kręcichwost

Skład sędziowski: Piotr Wiśniewski (sędzia główny), Piotr Mirż (sędzia asystent nr 1), Igor Gabrych (sędzia asystent nr 2)

Kolejny mecz GKS Wikielec rozegra już w środę 17 kwietnia. O godz. 16:30 zmierzy się na wyjeździe z Concordią Elbląg w ramach 1/4 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski.