Po trudnym meczu przywozimy z Mławy jeden punkt

W kontekście całego spotkania z jednego punktu wywalczonego w Mławie powinniśmy się cieszyć. Wprawdzie mieliśmy swoje okazje, ale to gospodarze mogli więcej strzelić. Ostatecznie obie ekipy zdobyły po jednej bramce - dla Mławianki trafił Gabor Grabowski, a dla nas Piotr Kacperek.

Mławianka Mława - GKS Wikielec 1:1 (1:1)

Grabowski 2 - Kacperek 15

Żółte kartki: Stefański, Grabowski, Zielski, Jońca - Otręba, Kacperek, Kordykiewicz, Szmydt, Szypulski, Sobotka, Krasouski

Mławianka: Piotrowski, Wojtyszyn, Zielski, Odilon, Karol (85 Karwowski), Grabowski (70 Tworek), Jońca, Markowicz, Stefański, Hurenko, Mikołajewski

GKS Wikielec: Rutkowski, Jajkowski, Kacperek (59 Krasouski), Jackowski, Jankowski, Otręba (80 Kondracki), Szypulski, Rosoliński (46 Sobotka), Szmydt, Sobociński (73 Kirss), Kalisz

Skład sędziowski: Bartłomiej Zywert (sędzia główny), Piotr Bacia (sędzia asystent nr 1), Dariusz Przerwa (sędzia asystent nr 2)

W meczu z Mławianką na ławce trenerskiej zasiadł Remigiusz Sobociński, który zastąpił zawieszonego za cztery żółte kartki trenera Damiana Jarzembowskiego.

W tym meczu zadebiutował sprowadzony zimą Łotysz Raivis Kirss.

Już w sobotę 9 marca, w ramach 20. kolejki III ligi, GKS Wikielec gra na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi. Początek meczu o godz. 14:00.