Po dobrym meczu remisujemy z Unią Skierniewice 2:2 (1:1)

Po dobrym meczu remisujemy z Unią Skierniewice 2:2 (1:1)

W pojedynku z Unią Skierniewice pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Było dużo walki i zaangażowania, co przełożyło się zarówno na klarowne sytuacje, jak i bramki. Przy odrobinie szczęścia i skupienia mogliśmy przywieźć do Wikielca komplet punktów. Dla nas dwukrotnie trafił Oskar Kordykiewicz, zaś rywale odpowiedzieli golami Kamila Sabiłło i Nikity Vasina.

Unia Skierniewice - GKS Wikielec 2:2 (1:1)

Sabiłło 26, Vasin 54 - Kordykiewicz 24, 84 

Żółte kartki: Rosiński, Vasin - Jajkowski, Rosoliński

Żółtą kartką ukarany został także będący poza kadrą meczową Sebastian Szypulski (GKS Wikielec).

Unia: Pruszkowski, Rosiński, Vasin (74 Szmyd), Łapiński (64 Makuch), Dzięgielewski, Pieńkowski, Bartosiński, Drabik, Stępień (64 Kowalczyk), Czarnecki, Sabiłło (87 Kłąb)

GKS Wikielec: Rutkowski, Filipczyk (46 Kalisz), Jajkowski, Kacperek, Rosoliński (63 Krasouski), Jackowski (55 Licznerski), Jankowski, Otręba, Kordykiewicz, Sobociński (55 Klimek), Wacławski (55 Nowicki)

Skład sędziowski: Eliasz Pawlak (sędzia główny), Łukasz Stankowski (sędzia asystent nr 1), Robert Pawlicki (sędzia asystent nr 2).

W 5. kolejce III ligi zmierzymy się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o godz. 15:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu.

Zobacz także: