Pierwsza wygrana w rundzie wiosennej pokonując Broń Radom 4:1

W ramach 29 kolejki w samo południe podejmowaliśmy Broń Radom. Wygrywamy po bramkach Kacperka, Błaszaka, Otręby i Szypulskiego.

W końcu drużyna zagrała tak jak wszyscy tego oczekiwali. Był pomysł na grę, walczyli, biegali, każda zmiana dawała coś na plus czego efektem były cztery zdobyte bramki.

GKS Wikielec - Broń Radom 4:1 (2:0)

1:0 Kacperek 18'
2:0 Błaszak 24'
2:1 Derlatka 54'
3:1 Otręba 71'
4:1 Szypulski 90'

GKS: Wąsowski- Grzybowski, Otręba, Kacperek (76' Górski), Jajkowski, Szypulski, Błaszak (55' Żukowski), Rosoliński (63' Kopacz), Korzeniewski, Kentaro (76' Mulkevich), Visnakovs (63' Kujawa).

BROŃ: Kosiorek- Zborowski (46' Goljasz), Wrześniewski (46' Olszewski), Borodai, Kośmicki, Bartosiak, Smykowski (46' Poręba), Kumoch, Derlatka, Prikhna, Głowacki.

Żółte kartki: Visnakovs, M.Jajkowski (GKS) - Wrześniewski, Borodai, Kumoch, Kośmicki 2 (Broń)
Czerwona kartka: Kośmicki (Broń)

Wkrótce będzie można obejrzeć skrót oraz konferencję prasową z meczu.

Pomeczowe jedzonko przywiozła pizzeria SOS Iława.

W kolejnym meczu zagramy na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Mecz odbędzie się 8 maja (niedziela) o godz. 12:00.