Pewne zwycięstwo w decydującym meczu i awans trampkarzy do I ligi [ZDJĘCIA]

Trampkarze Gieksy pewnie zrewanżowali się za porażkę w Zalewie i pokonali u siebie Ewingi 11:4 (4:2). To był ostatni mecz rundy jesiennej dający drużynie trenera Patryka Wodzickiego awans do I ligi! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego meczu, autorstwa Piotra Buchalskiego.

GKS Wikielec - Ewingi Zalewo 11:4 (4:2)

Grodecki 7, 9, 50, 75, 80, 80, Szulc 14, 79, Laskowski 21, O. Szkamelski 45, Zalewski 52 - Waszajło 32, 69, Szuba 36, 54

Żółte kartki: Szulc - Waszajło

GKS Wikielec: Malinowski (62 Umiński), Szulc, Buchalski, K. Kowalski (78 Stanowicki), Zalewski (67 A. Łukwiński), Markowski (74 O. Łukwiński), Grodecki, Jarnicki (76 Łożyński), Laskowski, Wardak, O. Szkamelski

W poprzedniej kolejce trampkarze Gieksy pokonali na wyjeździe Szeląg Kormoran Zwierzewo 15: 1 (8:1). Bramki w tym meczu zdobyli: Grodecki (sześć), Laskowski (cztery), Wardak (trzy) oraz po jednej Zalewski i A. Łukwiński.

Zdjęcia: Piotr Buchalski