Pewna wygrana z Lechem Rypin

Dziś rozegraliśmy przed ostatni mecz sparingowy przed ligą. W Szymbarku na neutralnej murawie pokonaliśmy IV-ligowy Lech Rypin 2:0.

Dzisiejsza gra wyglądała bardzo dobrze zwłaszcza kiedy grała podstawowa jedenastka. Przez pierwsze 45 minut gieksa grała na połowie przeciwnika, z wieloma okazjami strzeleckimi tj. Michał Jankowski w słupek, czy też Sebastian Szypulski w poprzeczkę. W 43 minucie padła pierwsza bramka po dośrodkowaniu w pole karne z bocznego sektora przez Pawła Grzybowskiego prosto na głowę nowego nabytku Rafała Kujawy, a ten bez problemu zapakował piłkę do siatki.
W drugiej połowie trener Piotr Zajączkowski dokonał kilku zmian mimo to obraz się nie zmienił nadal byliśmy stroną przeważającą z wieloma sytuacjami do podwyższenia prowadzenia. Ta sztuka udała się w 84 minucie kiedy to w polu karnym był faulowany zawodnik testowany. Bramkę na raty strzelił Michał Żukowski.

GKS Wikielec - Lech Rypin 2:0 (1:0)
Kujawa 43', Żukowski 84'(k)

GKS: Wąsowski- Grzybowski, Kacperek, Rytelewski, Korzeniewski, Otręba, M.Jajkowski, Suchocki, Jankowski, Szypulski, Kujawa.
Rezerwa: Lewicki, Janiszek, Rosoliński, Żukowski, Kentaro, zawodnik testowany x2

W ostatnim sparingu zagramy z Huraganem Morąg. Mecz odbędzie się 5 marca (sobota). O miejscu i godzinie poinformujemy później.