Paweł Ewertowski i Adam Kucznier odchodzą z GKS-u Wikielec

Paweł Ewertowski i Adam Kucznier odchodzą z GKS-u Wikielec

Wiosną 2021 roku w drużynie GKS-u Wikielec nie zobaczymy Pawła Ewertowskiego i Adama Kuczniera - obaj zawodnicy nie znaleźli uznania w oczach trenera Wojciecha Tarnowskiego i rozstali się z drużyną.

Paweł Ewertowski to 21-letni stoper urodzony 21 września 1999 w Iławie. Jest wychowankiem Motoru Lubawa. Do Wikielca trafił z I-ligowej Olimpii Grudziądz. Jednak na zapleczu Ekstraklasy nie rozegrał ani jednej minuty, ponieważ wcześniej doznał ciężkiej kontuzji, która wykluczyła go z gry na wiele miesięcy. W GKS-ie nie odbudował formy. Jesienią na murawie spędził zaledwie 66 minut w dwóch meczach (63 minuty z Sokołem Aleksandrów Łódzki oraz 3 minuty z Pelikanem Łowicz).

Adam Kucznier to 19-letni pomocnik urodzony 14 maja 2001 roku w Olsztynie. Jest wychowankiem DKS-u Dobre Miasto, ale jego ostatnim klubem przed Wikielcem był III-ligowy Huragan Morąg. W GKS-ie Kucznier także nie zdołał przebić się do pierwszego składu i tylko trzykrotnie znalazł się na murawie w ligowym meczu. Łącznie zagrał 24 minuty - 11 z KS Wasilków, 9 z Pelikanem Łowicz oraz 4 z Błonianką Błonie.

Przygotowania do rundy rewanżowej III ligi GKS Wikielec rozpoczyna we wtorek 12 stycznia o godz. 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Iławie (Sienkiewicza 1).

Zobacz także: