Okres przygotowawczy: Filip Wójcik wraca do treningów, z Huraganem gramy w Ostródzie [ZDJĘCIA]

Jesteśmy na półmetku przygotowań do rundy wiosennej III ligi. Z drużyną po pięciu miesiącach leczenia kontuzji znów trenuje Filip Wójcik. W sobotę w Ostródzie GKS Wikielec gra sparing z Huraganem Morąg. Początek o godz. 18:30.

W iście arktycznych warunkach trenowali w czwartek zawodnicy GKS-u Wikielec. Do drużyny wrócił 19-letni Filip Wójcik, który przez ostatnich pięć miesięcy zmagał się z urazem pleców. Nasz pomocnik 12 września w meczu z Unią Skierniewice musiał przed czasem opuścić murawę i od tamtego momentu więcej na boisku go nie widzieliśmy. Filip do treningów wrócił w miniony wtorek.

Kadra GKS-u Wikielec na rundę wiosenną III ligi nie jest jeszcze zamknięta, ale powoli zaczyna się krystalizować. Trener Wojciech Tarnowski już jakiś czas temu zdecydował, że chce mieć w zespole Pawła Grzybowskiego, Dominika Wasiaka i Pawła Zaroślaka, których transfery są finalizowane. Obecnie w Gieksie trenuje 21 zawodników.

Piąty tydzień zimowych przygotowań GKS zakończy sparingiem z ligowym rywalem - Huraganem Morąg. Meczu odbędzie się w sobotę 13 lutego o godz. 18:30 na boisku ze sztuczną trawą Stadionu Miejskiego w Ostródzie.