Odpadamy w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski z Concordią Elbląg [GALERIA]

Przegrywamy z Concordią po rzutach karnych i kończymy przygodę w I rundzie w Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Teraz trener i drużyna może teraz skupić się na grze w forBet IV lidze oraz na meczu z Zagłębiem Sosnowiec.

GKS Wikielec - Concordia Elbląg 4:5 k 0:0 po dogrywce

rzuty karne:
1:0 Kacperek
1:1 Bukacki
2:1 Preuss
2:2 Szawara
3:2 Kentarosez
3:3 M.Pelc
3:3 M.Jajkowski
3:4 Kopka
4:4 Otręba
4:5 Edil de Sousa Barros

GKS Wikielec: Rutkowski- Grzybowski (65' Wasiak), Kacperek, M.Jajkowski, Preuss, Mulkevich (65' Sz.Jajkowski, 105' Zieliński), Rosoliński (70' Klimek), Otręba, Jackowski (46' Malyshkin), Kentaro, Kujawa (92' Niedbalski).

Concordia Elbląg: Woźniak- Edil, Bukacki, Szmydt, Kopka, Błaszczyk (46' Jarzębski), Szawara, Drewek (77' Kaczorowski), Pelc, Spychka, Łęcki (90' Nestorowicz).

żółte kartki: M.Jajkowski, Kentaro, Wasiak, Klimek, Otręba, Kacperek (GKS) - Szmydt (90' Rękawek), Łęcki, Pelc (Concordia)

W następny meczu zagramy na wyjeździe z Granicą Kętrzyn. Mecz zostanie rozegrany 27 sierpnia (sobota) o godz. 15:00.