Oddala się utrzymanie po przegranej z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Oddala się utrzymanie po przegranej z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Przegrywamy najważniejszy mecz sezonu z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:1. Nie oznacza to koniec szansy na utrzymanie, ale straciliśmy los, który mieliśmy we własnych rękach. Od 63 min graliśmy z przewagą jednego zawodnika, kiedy to Michał Drabik otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Teraz już nie jest wszystko zależne od nas i wyniku w Wasilkowie. Aby utrzymać się w lidze Broń Radom musiałaby przegrać w ostatniej kolejce z Lechią Tomaszów Mazowiecki, a my wygrać w Wasilkowie. W ten sposób zrównamy się ilością punktów, a to spowoduje, że przeskoczymy ich w tabeli. Regulamin mówi, że jeśli na koniec ligi jest ta sama liczba punktów to o decyzji kto będzie wyżej decyduje miejsce po I rundzie czyli po rozegraniu 21 kolejek. Tak się składa, że po 21 kolejkach byliśmy wyżej od Broni.

GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:1)
Buczkowski 31

Lechia: Awdziewicz- Cyran, Amroziński, Kaproń, Szymczak, Lewiński, Jakubczyk, Buczkowski, Drabik, Mroczek, Turewicz.

GKS Wikielec: Wieczerzak- Sz. Jajkowski, M. Jajkowski, Otręba, Korzeniewski, Grzybowski (62 Szczepański), Rosoliński (65 Wacławski), Szypulski (82 Kacperek), Jankowski, Wójcik, Bartkowski.

Żółte kartki: M. Jajkowski, Korzeniewski, Jankowski, Wójcik - Szymczak, Buczkowski, Drabik x2, Turewicz
Czerwona kartka: Drabik

Skład sędziowski: Karol Wójcik (sędzia główny), Michał Szymański (sędzia asystent nr 1), Paweł Wrochna (sędzia asystent nr 2) - Mazowiecki ZPN

Skrót będzie dostępny jutro.

W ostatnim meczu sezonu zagramy na wyjeździe z KS Wasilków. Mecz odbędzie się 19 czerwca (sobota) o godz. 17:00.

Zobacz także: