O ten remis było bardzo trudno. 2:2 z rezerwami Jagiellonii Białystok

W pierwszej połowie dwa stałe fragmenty gry - rzut karny i rzut wolny - podyktowane za faule na Patryku Rosolińskim, zamienili na bramki kolejno Michał Jankowski i Mateusz Jajkowski. Z kolei dla gości trafił Maciej Bortniczuk. Po przerwie to rywale dyktowali warunki gry i wreszcie w 84. minucie wyrównali za sprawą Jana Pawłowskiego. Ostatecznie zremisowaliśmy z Jagiellonią II Białystok 2:2 i ten punkt musimy szanować.

GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok 2:2 (2:1)

Jankowski 16 (k), M. Jajkowski 44 – Bortniczuk 39, Pawłowski 84

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Cistowski, Górski (74 Wacławski), Korzeniewski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski, Jurczak (56 Kacperek), Rosoliński (74 Modrzewski), Suchocki (66 Bartkowski)

Jagiellonia II: Jasionek, Jarosz, Majsterek, Czerech (70 Sakowicz), Płoszkiewicz, Pawłowski, Sobczak, Nawrocki (61 Matras), Karpiński, Matus, Bortniczuk

Żółte kartki: Szypulski, Górski, Korzeniewski, M. Jajkowski, Sz. Jajkowski - Czerech, Majsterek, Nawrocki

Skład sędziowski: Skład sędziowski: Kamil Chmielewski (sędzia główny), Łukasz Gudyn (asystent nr 1), Piotr Zając (asystent nr2) – Mazowiecki ZPN