Nowi zawodnicy zasilili pierwszą drużynę

Nowi zawodnicy zasilili pierwszą drużynę

Przedstawiamy nazwiska pierwszych nowych zawodników, którzy w zbliżającym się sezonie 2023/24 III ligi reprezentować będą barwy GKS-u Wikielec. Do ekipy trenera Damiana Jarzembowskiego dołączyli właśnie Paweł Sagan, Łukasz Kopka i Tomasz Wacławski.

Paweł Sagan

Jest wychowankiem Jezioraka Iława, w którym spędził ostatnich pięć sezonów. W tym niedawno zakończonym 2022/23 forBET IV ligi wystąpił w 22 meczach i zdobył 7 bramek. Sagan ma 26 lat i gra na obronie. W Wikielcu jest doskonale znany, bowiem spędził tu trzy sezony, w tym dwa na poziomie III ligi.

 

Łukasz Kopka

27-letni ofensywny pomocnik, wychowanek Lechii Gdańsk. Ostatnich kilka sezonów spędził w Concordii Elbląg, gdzie w minionych rozgrywkach III ligi był podstawowym zawodnikiem, a rozgrywki zakończył z dziesięcioma trafieniami i siedmioma asystami na koncie. W CV ma także występy w II-ligowej Legionovii Legionowo oraz w Szwecji.

 

Tomasz Wacławski

To kolejny, tym razem 23-letni, ofensywny pomocnik. W Gieksie jest dobrze kojarzony przez kibiców, bowiem spędził u nas łącznie dwa lata, w tym jeden cały sezon w III lidze. Ostatnio „Wacek” reprezentował barwy grającej w Lidze okręgowej Suprze Kwidzyn. W minionym sezonie wystąpił w 31 meczach i strzelił 27 bramek notując przy tym 10 asyst. Z Suprą awansował do IV ligi.

Zobacz także: