Nasza młodzież rozpoczyna sezon 2020/21

Nasza młodzież rozpoczyna sezon 2020/21

To będzie prawdziwy piłkarski weekend Gieksy. Nasze trzy grupy młodzieżowe zainaugurują sezon 2020/21. W piątek zaczną młodzicy meczem wyjazdowym z Constractem Lubawa. Z kolei w sobotę trampkarze jadą do Rudzienic, a juniorzy młodsi rozpoczynają tygodniowy maraton trzech meczów u siebie na Jajko Arena. Będzie się działo!

W piątek 21 sierpnia o godz. 16:00 młodzicy trenera Remigiusza Sobocińskiego zagrają na wyjeździe z Constractem Lubawa. W następnej kolejce pauzują, a później - w 3. kolejce, 4 września - grają u siebie z Gietrzwałdem-Uniszewo. Zapoznaj się z pełnym terminarzem rundy jesiennej młodzików GKS Wikielec.

Z kolei trampkarze trenera Patryka Wodzickiego zaczną sezon w sobotę 22 sierpnia o godz. 11 wyjazdem do Czarnych Rudzienice. U siebie zobaczymy ich w niedzielę 30 sierpnia, gdy podejmować będą rezerwy Jezioraka Iława (początek o godz. 16:00). Zobacz pełen terminarz rundy jesiennej trampkarzy GKS Wikielec.

Prawdziwy maraton meczów u siebie mają zaś juniorzy młodsi trenera Mariusza Śliżewskiego. W ciągu tygodnia trzykrotnie zobaczymy ich walczących o punkty na Jajko Arena. Startują w najbliższą sobotę o 11:00 meczem z KS Mroczno. Następnie w środę 26 sierpnia o 17:00 grają mecz ostatniej kolejki (przeniesiony z uwagi na epidemię) z Sokołem Ostróda. Następnie w sobotę 29 sierpnia o 15:00 podejmą Start Nidzica. Poznaj pełen terminarz rundy jesiennej juniorów młodszych GKS Wikielec.

Zobacz także: