Na Gminnej Gali Sportu i Kultury zgarnęliśmy mnóstwo nagród! [ZDJĘCIA]

Statuetki w niemal wszystkich kategoriach zgarnęli podczas Gminnej Gali Sportu i Kultury 2023 przedstawiciele naszego klubu. Znaleźliśmy się w gronie najlepszych w 2022 roku drużyn, trenerów, działaczy, a i nasi sponsorzy otrzymali nagrody.

W gronie nagrodzonych przez wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego znaleźli się trzej nasi trenerzy: Damian Jarzembowski (seniorzy; zdobywca Wojewódzkiego Pucharu Polski, lider forBET IV ligi), Remigiusz Sobociński (trampkarze; sukcesy zarówno w lidze, jak i na arenie krajowej) oraz Patryk Wodzicki (junior młodszy, za zajęcie 2. miejsca w turnieju Piłkarska Kadra Czeka).

W kategorii Drużyna Roku GKS Wikielec także zdobył trzy nagrody: pierwsza trafiła do seniorów, których podczas Gali reprezentował zawodnik Jakub Janiszek, druga do wymienionych wcześniej trampkarzy reprezentowanych przez zawodnika Oliwiera Szkamelskiego, z kolei trzecia do również wspomnianych wyżej juniorów młodszych reprezentowanych przez trenera.

Natomiast w gronie Działaczy Roku znalazł się niezawodny i związany z Gieksą od zawsze Mariusz Jajkowski, wieloletni prezes i jeden z najbardziej oddanych klubowi działaczy.

Docenieni zostali także dwaj nasi główni sponsorzy: producent okien i drzwi AMEX-BĄCZEK (reprezentowany przez członka zarządu firmy Karola Bączka) oraz Auto-Serwis SADEK Krzysztofa Sadowskiego.

Indywidualne nagrody otrzymali także dwaj nasi młodzi zawodnicy Alan Gajda oraz wspomniany wcześniej Oliwier. Statuetkę (Serce dla Sportu) otrzymał także związany z Gieksą Marian Szkamelski, przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

Organizatorom serdecznie dziękujemy za docenienie naszych wyników sportowych i wkładu w rozwój lokalnego sportu, z kolei wszystkim pozostałym nagrodzonym gratulujemy.