Młodzież Gieksy: Zwycięstwo juniorów, porażka trampkarzy

W odmiennych nastrojach zakończyły weekend drużyny młodzieżowe GKS-u Wikielec. Juniorzy pokonali u siebie Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 5:3, z kolei trampkarze ulegli na wyjeździe Polonii Pasłęk 1:5.

Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego podejmowali w sobotę u siebie Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Po golu Bartosza Wajnera nasza ekipa prowadziła do przerwy 1:0. Po zmianie stron szybko zdobyliśmy dwie bramki autorstwa Mikołaja Dembińskiego i Antonia Przeradzkiego. Co ciekawe później to Drwęca przejęła inicjatywę i w ciągu siedmiu minut doprowadziła do wyrównania, a klasycznego hat-tricka skompletował Dawid Brzoskiewicz. Ostatnie słowo należało jednak do Gieksy, która zdobyła jeszcze dwa gole i ostatecznie zwyciężyła 5:3. Oba gole zdobył wspomniany wcześniej Dembiński, który także skompletował klasycznego hat-tricka.

W następnej kolejce juniorzy zagrają u siebie z Płomieniem Turznica. Mecz zaplanowany został na niedzielę 12 maja godz. 13:00.

W niedzielę natomiast grali trampkarze trenera Piotra Kacperka. Na wyjeździe mierzyli się z Polonią Pasłęk i w tym meczu musieli uznać wyższość rywala. Ostatecznie gospodarze wygrali 5:1 (3:1). Honorowego gola dla nas zdobył Michał Albowicz.

W następnej kolejce trampkarze grają u siebie z Sokołem Ostróda. Mecz zaplanowany jest na sobotę 11 maja godz. 10:00.