Młodzież Gieksy: Pewne zwycięstwo trampkarzy, minimalna porażka juniorów młodszych

Młodzież Gieksy: Pewne zwycięstwo trampkarzy, minimalna porażka juniorów młodszych

Za nami inauguracja sezonu młodzieży GKS-u Wikielec. W sobotę swoje mecze rozegrali juniorzy młodsi i trampkarze. Ci pierwsi ulegli w Wikielcu Welowi Lidzbark Welski 3:4, z kolei drudzy pokonali na wyjeździe Ossę Biskupiec 9:0.

Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego pierwsi stracili bramkę, ale jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie po golach Tomasza Szkamelskiego i Bartosza Zalewskiego. Po zmianie stron goście w 10 minut przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę i strzelili trzy kolejne gole. Młoda Gieksa zdołała odpowiedzieć tylko trafieniem kontaktowym Bartosza Wajnera z rzutu karnego i mecz zakończył się naszą porażką 3:4.

W zupełnie innych nastrojach wrócili do domu trampkarze GKS-u. Podopieczni trenera Piotra Kacperka zwyciężyli na wyjeździe z Ossą Biskupiec 9:0 (7:0). Na listę strzelców wpisali się Filip Grodecki (cztery), Alan Gajda (dwie) oraz po jednym trafieniu zaliczyli Michał Albowicz, Mateusz Wysocki i Patryk Nowak.

Następne mecze młodzież Gieksy rozegra na własnym terenie. W sobotę 9 września o godz. 11 trampkarze podejmą Grunwald Gierzwałd, z kolei w niedzielę 10 września o godz. 13:00 juniorzy młodsi zmierzą się z Sokołem Ostróda.

Zobacz także: