Młodzicy zwycięzcami Turnieju o Puchar Niepodległości

Wyjazd na trzy dni do Warszawy, voucher na 1000 zł czy mecz towarzyski z rocznikiem 2008 akademii Legii Warszawa - to tylko część nagród, jakie zgarnęli młodzicy GKS-u Wikielec zwyciężając niedzielny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości, który odbył się w Chełmży.

Oprócz wspomnianych nagród, drużyna trenera Remigiusza Sobocińskiego zostanie zaproszona na mecz pierwszej drużyny Legii Warszawa oraz zwiedzi Stadion Narodowy i Centrum Nauk Kopernik.

Młodzicy w Chełmży wystąpili w składzie: Mateusz Żołędź, Alan Łukwiński, Oliwier Łukwiński, Oliwier Szkamelski, Tomasz Szkamelski, Jan Zieliński, Jakub Zalewski, Bartosz Kopeć i Szymon Maćkiewicz.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Żołędź, zaś królem strzelców został Oliwier Szkamelski.