Młodzicy wygrywają z Motorem Lubawa 12:0 (5:0)

Kolejny bardzo dobry mecz młodzików GKS-u Wikielec. Tym razem młodzi zawodnicy trenera Remigiusza Sobocińskiego zwyciężyli z Motorem Lubawa 12:0 (5:0). Aż dziesięć bramek z tego meczu opublikowaliśmy dla Was na żywo na naszym Instagramie @gkswikielec. Zapraszamy!

Bramki dla Gieksy zdobyli: Oliwier Szkamelski (pięć), Jan Zieliński (trzy) oraz po jednej Jakub Zalewski, Tomasz Szkamelski, Bartosz Zalewski i Bartosz Wajner.

GKS Wikielec wystąpił w składzie: Mateusz Żołędź, Oliwier Szkamelski, Bartosz Kopeć, Oliwier Łukwiński, Hubert Jankowski, Jakub Zalewski, Jan Zieliński, Alan Łukwiński, Bartosz Wajner. Rezerwowi: Dawid Kuźmiak, Tomasz Szkamelski, Stanisław Mówiński, Igor Mówiński, Bartosz Zalewski, Szymon Maćkiewicz, Igor Szymański.

Kolejny ligowy mecz młodzicy GKS Wikielec rozegrają w piątek 25 września o godz. 17:00 z Constractem Lubawa - na Jajko Arena. Zapraszamy!