Mateusz Szmydt dołącza do naszej drużyny

Mateusz Szmydt dołącza do naszej drużyny

Kolejny transfer dopięty. We wtorek kadrę trenera Damiana Jarzembowskiego oficjalnie wzmocnił Mateusz Szmydt, uniwersalny pomocnik naszego ligowego rywala - Concordii Elbląg. 32-latek jesienią był najskuteczniejszym zawodnikiem swojego klubu - zdobył 6 bramek w III lidze.

Mateusz Szmydt pochodzi z Elbląga, gdzie spędził niemal całą swoją dotychczasową piłkarską przygodę. Wiele sezonów spędził zarówno w swoim macierzystym klubie Olimpii Elbląg, jak również w tym ostatnim - Concordii. W obu z nich grał zarówno na poziomie II jak i III ligi. Miał też krótkie epizody w Huraganie Morąg i Zatoce Braniewo.

Elblążanin kilka dni temu, 6 stycznia, skończył 32 lata. Jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, bowiem świetnie sobie radzi zarówno defensywie jak i ofensywie. Jesienią tego sezonu zagrał w 17 meczach III ligi i zdobył dla Concordii 6 bramek.

Zobacz także: