Transfer #5: Maciej Kotarba zasila szeregi GKS-u Wikielec !

21- letni Maciej Kotarba dołącza do Gieksy z CK Troszyn. Nowego zawodnika będzie można oglądać na boisku w formacji obronnej.

Swoją przygodę z piłką zaczynał w Vęgorii Węgorzewo. Następnie występował juniorach Stomilu Olsztyn i Pogoni Szczecin z którą zdobył wicemistrzostwo Polski U-17.
Seniorską piłkę rozpoczął w Mrągowii Mrągowo, by później przenieść się do rezerw Stomilu.

Nowo nabytego zawodnika można kojarzyć również z boisk forBET IV ligi naszego województwa, gdzie w sezonach 2020/21 wiosna i 2021/22 reprezentował barwy Granicy Kętrzyn, dla której rozegrał 57 meczy i strzelił 9 goli.
Rundę jesienną obecnego sezony spędził w CK Troszyn. Drużyna ta gra na poziomie IV ligi województwa Mazowieckiego zajmująca 3 miejsce w tabeli.
W swoim ostatnim zespole był podstawowym zawodnikiem. Zagrał w 15 meczach i zanotował łącznie 871 minut gry na boisku.

Maciej, witamy w drużynie i życzymy samych sukcesów!