ŁKS zabrał komplet punktów do Łomży

Nie udało się nam pokonać przebudowanego i wzmocnionego zimą ŁKS-u Łomża. W 50 minucie goście objęli prowadzenie po trafieniu Patryka Winsztala i zdołali utrzymać wynik do ostatniego gwizdka sędziego. My mieliśmy swoje okazje, nawet w ostatniej akcji meczu, ale tym razem zabrało szczęścia i skuteczności.

GKS Wikielec - ŁKS Łomża 0:1 (0:0)

Winsztal 50

Żółte kartki: Rosoliński (będąc na ławce rezerwowych), Kirss, Kacperek - Karmański, Wenger, Walczak, A. Olszewski, Silva da Silva

GKS Wikielec: Leszczyński, Jajkowski, Kacperek, Krasouski, Szmydt, Otręba (83 Jackowski), Szypulski, Kuciński (62 Filipczyk), Kordykiewicz (67 Kirss), Sobotka (67 Dąbrowski), Kondracki

ŁKS Łomża: A. Olszewski, Skowronek, Mich, Walczak, Winsztal (83 Silva da Silva), Wenger, B. Olszewski, Żebrowski, Bielka (83 Bernatowicz), Antkowiak, Karmański

Skład sędziowski: Wojciech Płókarz (sędzia główny), Krzysztof Świgoń (sędzia asystent nr 1), Piotr Lamentowicz (sędzia asystent nr 2)

W 24. kolejce GKS Wikielec gra na wyjeździe z Victorią Sulejówek. Mecz ostanie rozegrany w niedzielę 7 kwietnia o godz. 16:00.