Lider był poza naszym zasięgiem. Przegrywam z Pogonią 0:5

Lider był poza naszym zasięgiem. Przegrywamy z Pogonią 0:5

Pogoń Grodzisk Mazowiecki kontrolowała mecz przez pełne 90 minut i pewnie zwyciężyła z nami 5:0 (2:0). Na mecz z liderem wyszliśmy pozytywnie i bojowo nastawieni, ale na murawie było widać dużą różnicę w jakości obu zespołów.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - GKS Wikielec 5:0 (2:0)

Winiarski 26, Jaroń 42 (k), Apolinarski 49, Odolak 51, Zinkevych 71

Żółte kartki: Sommerfeld - Ķiršs

Pogoń: Sydorenko, Skowroński, Apolinarski, Odolak (65 Dzięgielewski), Jaroń (76 Lis), Zinkevych (81 Łoś), Niski (65 Gedek), Gajgier, Winiarski, Łoś, Sommerfeld (65 Mazur)

GKS Wikielec: Rutkowski, Filipczyk, Jajkowski, Krasouski (73 Bojar), Jackowski, Dąbrowski, Szmydt (56 Sobotka), Otręba (56 Kuciński), Kondracki, Sobociński (78 Zieliński), Ķiršs

Skład sędziowski: Tomasz Lewandowski (sędzia główny), Robert Kaczor (sędzia asystent nr 1), Kacper Kochelski (sędzia asystent nr 2)

W 23. kolejce GKS Wikielec gra u siebie z ŁKS-em Łomża. Mecz zaplanowany został na sobotę 30 marca godz. 14:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu.