Legionovia zagrała niezły futbol. Przegraliśmy 3:0 [ZDJĘCIA]

Byli lepsi pod każdym względem. My stworzyliśmy sobie jedną sytuację zakończoną strzałem Patryka Rosolińskiego. Próbował też Filip Wójcik, ale mocno niecelnie. Statystyki z meczu i zdjęcia w artykule.

Legionovia Legionowo - GKS Wikielec 3:0 (2:0)

Bajdur 11, Trubeha 26, 52

Żółte kartki: Trubeha, Zjawiński - Kacperek, Bartkowski, Szypulski

Za krytykowanie decyzji sędziego żółtą kartką ukarany został także nasz analityk Szymon Tarnowski.

Legionovia: Krzywański, Kaczorowski, Bujak, Choroś, Barański (82 Lewandowski), Koziara, Zjawiński, Kluska (82 Karabin), Bajdur (75 Turkowski), Mroczek (67 Dobrogost), Trubeha (75 Popazjan)

GKS Wikielec: Wojno, M. Jajkowski, Kacperek, Otręba, Korzeniewski (74 Serbintowicz), Cistowski (46 Wójcik), Jankowski, Szypulski, Suchocki (46 Grzybowski), Rosoliński (74 Wacławski), Bartkowski (80 Sobociński)

Skład sędziowski: Andrzej Mścichowski (sędzia główny), Damian Tanajewski (asystent nr 1), Jakub Kaseja (asystent nr 2) - Podlaski ZPN.

Obserwator: Tomasz Czajkowski (Mazowiecki ZPN)