Krystian Wojno wypożyczony z Sokoła Ostróda

20-letni bramkarz Krystian Wojno dołączył do kadry GKS-u Wikielec. Zawodnik został wypożyczony do końca tego sezonu z Sokoła Ostróda. Golkiper jest trzecim graczem, który zimą dołączył do drużyny trenera Wojciecha Tarnowskiego.

Krystian Wojno urodził się 16 stycznia 2001 roku w Kielcach. Jest wychowankiem Rodziny Kielce, z której trafił do Korony Kielce. W tym klubie grał w Centralnej Lidze Juniorów. We wrześniu 2020 roku Wojno podpisał 2-letni kontrakt z II-ligowym Sokołem Ostróda, skąd właśnie trafił na pół roku do Wikielca.

Wojno jest trzecim zawodnikiem, który zimą 2021 dołączył do kadry trenera Wojciecha Tarnowskiego. W barwach GKS-u wiosną zagrają także Patryk Szczepański z Wisły Płock oraz Hubert Otręba z Concordii Elbląg. Możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie zatwierdzeni do gry w Gieksie zostaną Paweł Grzybowski i Dominik Wasiak.