Krajobraz po piłkarskim weekendzie naszej młodzieży

Krajobraz po piłkarskim weekendzie naszej młodzieży

Zwycięstwo, porażka i udział w turniejach w Wikielcu i Kisielicach - tak miniony weekend upłynął piłkarskim drużynom GKS-u Wikielec. Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszej młodzieży.

Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego grali u siebie z Sokołem Ostróda w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa 4. Mecz zakończył się zwycięstwem rywali 8:1 (6:0). Jedyną bramkę dla Gieksy zdobył Alan Łukwiński.

Natomiast w ramach rozgrywek II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4 GKS Wikielec mierzył się u siebie z Grunwaldem Gierzwałd. Ekipa trenera Piotra Kacperka zwyciężyła 3:2 (1:1) i wskoczyła na fotel lidera. Dla naszych trampkarzy dwie bramki zdobył Michał Albowicz, a jeden gol padł po trafieniu samobójczym zawodnika gości.

Swoje turnieje rozegrały także dwie najmłodsze grupy Gieksy - Żaki i Orliki.

Żaki trenerów Remigiusza Sobocińskiego i Oskara Kordykiewicza były gospodarzami zawodów w Wikielcu. Zmierzyły się z Ewingami Zalewo i Unią Susz.

Z kolei Orliki trenera Mateusza Jajkowskiego pojechały do Kisielic, gdzie zagrały z miejscową Olimpią oraz dwiema drużynami Unii Susz.

W następnej kolejce juniorzy młodsi zagrają na wyjeździe ze Startem Nidzica (16.09, godz. 11:00) a trampkarze jadą do Iskry Narzym (17.09, godz. 13:00). Z kolei turnieje żaków i orlików zaplanowane zostały wstępnie na poniedziałek 25 września. W obu przypadkach zawody odbędą się w Suszu.

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Instagramie!

Zobacz także: