Krajobraz po piłkarskim weekendzie młodzieży

Krajobraz po piłkarskim weekendzie młodzieży

Piłkarskie weekend dzieci i młodzieży Gieksy trwał aż do wtorku, kiedy swój turniej rozegrały żaki. Zapraszamy na krótkie podsumowanie gier grup młodzieżowych GKS-u Wikielec.

W 1. Lidze Juniora Młodszego GKS Wikielec podejmował u siebie Start Nidzica. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 4:2 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jan Zieliński i Bartosz Wajner. W najbliższy piątek 27 października młoda Gieksa trenera Remigiusza Sobocińskiego rozegra ostatni mecz rundy jesiennej - w Iławie zmierzy się z Małym Jeziorakiem. Początek meczu o godz. 20:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Iławie.

Z kolei pewni mistrzostwa w 2. Lidze trampkarze zanotowali pierwszą w tej rundzie stratę punktów. Drużyna trenera Piotra Kacperka zremisowała u siebie 3:3 (2:0) z Iskrą Narzym. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Michał Kurkiewicz, a jedną Antonio Przeradzki. W sobotę 28 października trampkarze zakończą rundę jesienną meczem wyjazdowym z Wichrem Gwiździny. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00.

Tegoroczną rywalizację turniejową zakończyły już najmłodsze grupy treningowe GKS-u Wikielec. W poniedziałek w Wikielcu zawody rozegrały orliki trenera Mateusza Jajkowskiego, z kolei we wtorek na turniej do Lubawy z żakami pojechał trener Oskar Kordykiewicz.

Zobacz także: