Krajobraz po piłkarskim weekendzie młodzieży

Krajobraz po piłkarskim weekendzie młodzieży

Miniona kolejka naszych grup młodzieżowych trwała aż pięć dni. Dziś swój turniej rozegrały żaki, w poniedziałek grały orliki, zaś w sobotę i w niedzielę juniorzy młodsi i trampkarze. Zapraszamy na krótkie podsumowanie i zdjęcia.

Weekendowe granie rozpoczęli juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego. Nasza najstarsza grupa młodzieży nie dość, że boryka się ze sporymi problemami kadrowymi, to jeszcze rywalizuje głównie ze starszymi zawodnikami. W sobotę juniorzy przegrali na wyjeździe 0:6 (0:4) ze Startem Nidzica, ale jak mówi trener, sumienne treningi i zaangażowanie prędzej czy później przyniosą lepsze wyniki. Kadra zespołu ma też zostać wzmocniona.

Duże lepiej poszło w niedzielę trampkarzom trenera Piotra Kacperka. Drużyna wygrała swój trzeci mecz z rzędu i nadal piastuje 1. miejsce w tabeli. Trampkarze pokonali na wyjeździe 3:0 (2:0) Iskrę Narzym. Bramki dla Gieksy zdobyli Filip Grodecki, Michał Albowicz i Alan Gajda.

W poniedziałek i środę swoje ostatnie mecze pierwszej rudny tego sezonu rozegrały orliki i żaki. Obie grupy pojechały na zawody do Susza. Pierwsi pod wodzą trenera Mateusza Jajkowskiego, drudzy z trenerem Sobocińskim.

Zobacz także: