Krajobraz po piłkarskim weekendzie dzieci i młodzieży Gieksy [ZDJĘCIA]

Krajobraz po piłkarskim weekendzie dzieci i młodzieży Gieksy [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny piłkarski weekend. Oprócz seniorów, na boiskach rywalizowały także wszystkie nasze grupy młodzieżowe. I był to dla nas bardzo dobry weekend. Zapraszamy na krótkie podsumowanie i garstkę zdjęć.

W sobotę do Lidzbarka Welskiego wybrali się juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego. Mimo dużych problemów kadrowych nasza najstarsza grupa treningowa zwyciężyła 1:0 (0:0) i był to pierwszy wygrany ligowy mecz Gieksy w tym sezonie w 1. Lidze wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa 4. Zwycięską bramkę dla GKS-u zdobył w 63 minucie Bartosz Zalewski.

Kolejne cenne zwycięstwo zanotowali także nasi trampkarze, którzy w tym sezonie wygrali wszystkie swoje mecze. Tym razem ekipa trenera Piotra Kacperka pokonała u siebie Ossę Biskupiec 6:1 (2:1). Bramki dla nas zdobyli: Alan Gajda i Michał Kurkiewicz po dwie oraz Michał Albowicz i Filip Grodecki po jednej. Nasi trampkarze są obecnie liderem tabeli 2. Ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupa 4.

Drugą rundę turniejów rozpoczęły też nasze najmłodsze grupy orlików i żaków. W Wikielcu żaki zorganizowały turniej dla Drewneksu Sampława i Motoru Lubawa. Nasza najmłodsza grupa wiekowa trenerów Sobocińskiego i Oskara Kordykiewicza świetnie się bawiła.

Z kolei do Nowego Miasta Lubawskiego wybrały się orliki trenera Mateusza Jajkowskiego. Tam dzieci rywalizowały z gospodarzami - Drwęcą oraz z Wichrem Gwiździny i Olimpią Kisielice. Była to także udana wyprawa dla młodych reprezentantów GKS-u Wikielec.

Zobacz także: