Kontuzja Piotra Kacperka. 14 szwów na kostce naszego kapitana

Kontuzja Piotra Kacperka. 14 szwów na kostce naszego kapitana [WIDEO]

Uraz wyglądał bardzo poważnie i obecny na stadionie ratownik bez wahania wezwał karetkę, którą nasz kapitan Piotr Kacperek został zabrany do szpitala. Ostatecznie skończyło się na 14 szwach kostki, a kontuzja wyklucza „Kopra” z gry na 2-3 tygodnie. Wracaj do zdrowia Piotr!

Piotr Kacperek uległ kontuzji w 43. minucie meczu z rezerwami Legii Warszawa. Nasz kapitan wyskoczył do piłki i w powietrzu walczył o nią z Maksymilianem Stangretem. W ostatniej fazie tej sytuacji zawodnik rywali nastąpił butem na kostkę prawej nogi Kacperka poważnie raniąc naszego zawodnika. Za tę sytuację Stangret został ukarany żółtą kartką.

Obecny na meczu ratownik medyczny zdecydował się wezwać karetkę, którą Kacperek został zabrany do szpitala. Ostatecznie skończyło się na 14 szwach kostki. Naszego zawodnika nie zobaczymy na murawie przez 2-3 tygodnie.

Kontuzjowanego Kacperka zmienił jeszcze w pierwszej połowie Uladzislau Krasouski. Mecz z rezerwami Legii Warszawa zakończył się remisem 1:1.

Zobacz także: