Koniec passy trzech zwycięstw. Przegrywamy z Pilicą Białobrzegi

W sobotę rozegraliśmy mecz 8 kolejki podejmując na wyjeździe beniaminka Pilicę Białobrzegi. Przegrywamy 3:0 i mimo to zostajemy w górnej części tabeli.

Od 20 minuty z boiska musiał zejść Szymon Masiak, który z rozciętą głową trafił do szpitala.

Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec 3:0 (1:0)
1:0 Paterek (k), 2:0 Imiołek 75', 3:0 Bykowski 88'

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca, Kacperek, Otręba, M. Jajkowski, Grzybowski (78' Korzeniewski), Żarejko (78' Rytelewski), Szypulski (65' Sergio Carbajal), Jankowski (65' Rosoliński), Święty, Masiak (20' Bartkowski).

Pilica: Natorski- Michalski, Paterek, Karasek, Dobkowski, Czarnecki, Winiarski, Uziębło, Kencel, Walasek, Zawadzki.

Żółte kartki: Sergio Carbajal

Sędziowie: Paweł Mackiewicz (sędzia główny), Damian Tanajewski (asystent nr 1), Piotr Karwowski (asystent nr 2)- Podlaski ZPN

W ramach 9 kolejki zagramy u siebie z kolejnym z beniaminkiem tym razem derbowy mecz z Mamrami Giżycko. Mecz odbędzie się 17 września (piątek) o godz. 18:00. Będzie to mecz oficjalnego otwarcia nowego budynku klubowego.