Kolejne zwycięstwo juniorów, kolejna porażka trampkarzy

Miniony weekend nasze grupy młodzieżowe zakończyły w podobnych nastrojach jak przed tygodniem. Juniorzy młodsi pewnie zwyciężyli z Płomieniem Turznica, natomiast trampkarze ulegli Sokołowi Ostróda.

Juniorzy młodsi trenera Remigiusza Sobocińskiego pewnie pokonali Płomienia Turznica 12:0 (4:0). Pięciokrotnie na listę strzelców wpisał się Bartosz Wajner, trzy gole dołożył Marceli Szuflitowski, dwa Alan Łukwiński, a po jednym Michał Albowicz i Oliwier Łukwiński.

W następnej kolejce juniorzy zagrają na wyjeździe z Warmią Olsztyn. Mecz zaplanowano na sobotę 18 maja godz. 11:00.

Z kolei trampkarze trenera Piotra Kacperka przegrali w Wikielcu z Sokołem Ostróda 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę dla gości na początku meczu zdobył Karol Ruczyński.

Kolejny mecz trampkarzy w sobotę 18 maja. Tego dnia nasi młodzi zawodnicy zmierzą się na wyjeździe z Motorem Lubawa. Początek meczu o godz. 10:00.