Karny zadecydował o wyniku meczu z Błonianką Błonie

Trzecia porażka z rzędu stała się faktem. Przegrywamy z Błonianką Błonie 1:0 po karnym z 60 min.

GKS Wikielec - Błonianka Błonie 0:01 (0:0)
0:1 Jarczak 60' (k)

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca, Otręba, Kacperek, M. Jajkowski, Grzybowski (81' Sergio Cabrajal), Żarejko (62' Rosoliński), Jankowski, Święty (62' Rytelewski), Szypulski, Masiak.

Błonianka: Łysik- Szymczak, Goliński, Skowron (82' Niezgoda), Iwanicki, Jarczak, Włodarczyk, Krawczyk (88' Śmieciński), Zajączkowski, Zalewski, Miyamoto (88' Korczak).

Żółte kartki: Otręba, Kacperek, Szypulski (GKS) - Łysik, Szymczak, Miayamoto, Śmieciński, Iwanicki x2 (Błonianka)
Czerwona kartka: Iwanicki (Błonianka)

Sędziowie: Wjciech Płókarz (sędzia główny), Krzysztof Świgoń (asystent nr 1), Krystian Dietrich (asystent nr 2) - Pomorski ZPN.

W 19 kolejce 21 listopada (niedziela) na wyjeździe zagramy z Jagiellonią II Białystok. Początek spotkania o godz. 13:00.