Kapitalny start i udany rewanż na Świcie. Wygrywamy 4:1 (1:1)

Słabo weszliśmy w mecz i bardzo szybko straciliśmy bramkę autorstwa Kamila Wiśniewskiego. Błyskawicznie jednak odpowiedzieliśmy golem Maddoxa Sobocińskiego i z minuty na minutę było już coraz lepiej. Po przerwie na murawie pojawił się Dawid Kalisz, który dwukrotnie pokonał golkipera Świtu. Kropkę nad „i” postawił Mateusz Jajkowski, zdobywając w końcówce meczu gola bezpośrednio z rzutu rożnego i ustalając wynik na 4:1.

GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (1:1)

Sobociński 13, Kalisz 67, 83, Jajkowski 90 - Wiśniewski 5

Żółte kartki: Broda, Mikołajczyk (obaj Świt)

Żółtą kartką ukarany został także Damian Jarzembowski, trener GKS-u Wikielec.

GKS Wikielec: Rutkowski, Jajkowski, Kacperek, Jackowski, Jankowski (77 Kuciński), Otręba, Szypulski, Rosoliński (68 Krasouski), Kordykiewicz (46 Kalisz), Sobociński (83 Kondracki), Szmydt

Świt: Ciołek, Broda (83 Kamiński), Knysh, Tkaczyk (83 Jaroszewski), Wiśniewski, Michalik B., Nawotczyński (60 Michalik H.), Niesłuchowski (60 Ciach), Yampol A., Bednarek (75 Bojańczyk), Mikołajczyk

Skład sędziowski: Tomasz Sułek (sędzia główny), Dawid Kosmal (sędzia asystent nr 1), Michał Sander (sędzia asystent nr 2)

W meczu ze Świtem w brawach GKS-u Wikielec oficjalnie zadebiutowali: Mateusz Szmydt, Arkadiusz Kuciński i Kacper Kondracki.

Jesienią w Nowym Dworze Mazowieckim przegraliśmy 1:3, więc dzisiejsze zwycięstwo było udanym rewanżem, i to z nawiązką, za tamtą porażkę.

Kolejny ligowy mecz Gieksy już w środę 6 marca. W ramach zaległej 18. kolejki III ligi zmierzymy się na wyjeździe z Mławianką Mława. Początek meczu o godz. 14:00.