Kamil Dajnowski jednak w Polonii Lidzbark Warmiński

Czemu popularny "Biały" przeszedł do Polonii Lidzbark Warmiński ?

Głównym czynnikiem jaki zadecydował to taki, iż klub pozyskał kilku wartościowych młodzieżowców i Kamil miałby małe szanse na przebicie się do pierwszego składu i regularną grę na poziomie III ligi, a to w młodym wieku jest ważne by grać i rozwijać swoje umiejętności.
Za porozumieniem stron z władzami Stomilu Olsztyn wypożyczenie zostało skrócone (wypożyczenie trwało do 31 lipca) i oficjalnie Dajnowski stał się zawodnikiem Polonii Lidzbark Warmiński, w której grał zanim przeszedł do drużyny z Olsztyna.

Rozmowy z prezesem Wikielca panem Krzysztofem Bączkiem jak i prezesem Stomilu panem Łukaszem Puciłowskim przebiegały w bardzo dobrej atmosferze, wszyscy chcemy żeby Kamil się nadal rozwijał.
Dodatkowo jesteśmy klubem partnerskim Stomilu i to myślę pomogło, żeby namówić oba kluby, że najlepsze miejsce na ten moment dla rozwoju Kamila będzie w Lidzbarku.
Bardzo się z tego cieszę, że Kamil wrócił do domu. Mam nadzieje, że pod skrzydłami naszego sztabu szkoleniowego szybko wróci do gry i rywalizacji w I ligowym Stomilu, a w nadchodzącej rundzie ForBET IV ligi poprawi jakość naszego zespołu. - powiedział prezes Lidzbarskiej Polonii Mariusz Miecznikowski.

Powodzenia Kamil w nowej drużynie

źródło: Polonia Lidzbark Warmiński/facebook