Kadra pierwszej drużyny na rundę wiosenną 2023/24 III ligi

Zamknęliśmy kadrę na rundę rewanżową sezonu 2023/24 III ligi. Wiosną GKS Wikielec reprezentować będzie 20 zawodników. Rozgrywki ligowe rozpoczniemy meczem na własnym stadionie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 2 marca o godz. 14:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu.

Kadra GKS Wikielec - wiosna 2023/24| III liga gr. I

Górny rząd od lewej: Oskar Kordykiewicz, Jakub Bojar, Michał Leszczyński, Paweł Rutkowski, Piotr Kacperek, Hubert Otręba, Michał Jankowski

Środkowy rząd od lewej: Raivis Ķiršs, Dawid Kalisz, Sebastian Szypulski, Mateusz Jajkowski, Mateusz Jackowski, Arkadiusz Kuciński, Mateusz Szmydt, Maddox Sobociński, Uladzislau Krasouski

Dolny rząd od lewej: Mateusz Sobotka, Patryk Rosoliński, Bogdan Nerowski (kierownik drużyny), Damian Jarzembowski (trener), Mariusz Sroka (trener bramkarzy), Bartosz Dąbrowski, Kacper Kondracki